





Cheyenne Mirror - Aegean Gold
Shipping calculated at checkout
On average, delivery takes
3-4 Tage
Automatic deduction at the checkout
Produktinformationen
This large, theatrical round mirror is inspired by a Native American headdress and features Aegean gold.
Warranty : general 2-year warranty
Dimensions : H: 914 mm W: 914 mm
Specification:
| brand | Feiss |
|---|---|
| Carton weight | 5.89 kg |
| guarantee | general 2-year warranty |
| Suitable location | Inner |
| Color | Aegean Gold |
| Family | Cheyenne |
| Width | 914 mm |
| Product weight | 5.5 |
| Height | 914 mm |
| Integrated LED | NO |
| Lamp(s) included | NO |
| Maximum wattage | n/a |
| Number of lamps | n/a |
| socket | n/a |
| Product used up | Yes |
| Technical data | H: 914 mm W: 914 mm |
| Carton dimensions | 103 x 104 x 11.5 cm |
| Height adjustable | NO |
| Information according to the EU Product Safety Directive | Elstead Lighting Sp. z oo ul. Komandosów 3 32-085 Modlniczka Poland artur@elsteadlighting.pl +48 124441208 |

Cheyenne Mirror - Aegean Gold
Sale price250,00 €
